Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0