Movies
Ratings
126
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0