Titles you rated
Getting Any?Rated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Ashes of TimeRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0