Movies
Ratings
310
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 0.5
The IslandRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0