Titles you rated
American MadeRated ★ 1.0
DesiertoRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 1.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 1.5
The Girl on the TrainRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 0.5