Titles you rated
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
One ChanceRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0