Movies
Ratings
929
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 2.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0