Series
Ratings
56- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
HyoukaRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0