Titles you rated
MinariRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0