Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
HeroRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0