Movies
Ratings
246
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0