Movies
Ratings
820
ImmortalsRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0