Movies
Ratings
473
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 4.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
AdventurelandRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0