Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0