Series
Ratings
166
Gossip GirlRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5