Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Outlaw KingRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5