Series
Ratings
10- I, KILL VRRated ★ 1.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5