Series
Ratings
322
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 2.5
Sweet BunsRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 0.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5- Three MenRated ★ 4.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
HwajungRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
GourmetRated ★ 1.0
SoulRated ★ 0.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
My First TimeRated ★ 1.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 2.5
Honest LivingRated ★ 1.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
- The Taste of CurryRated ★ 0.5