Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0