Titles you rated
A Day for an AffairRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.5
BurningRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0