Movies
Ratings
322
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
GamerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
RidersRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Machine Gun PreacherRated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0