Titles you rated
The OutlawsRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5