Titles you rated
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Shark: The BeginningRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 2.5
The KillersRated ★ 2.0
Last LooksRated ★ 2.0
The InstigatorsRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 2.0
ExterritorialRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 2.5
Crypto ManRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.5
RevolverRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.0
The Six Triple EightRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.0