Series
Ratings
710
Shark: The StormRated ★ 2.5
Berlin ERRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
SF8Rated ★ 2.5
CassandraRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 2.0
MedusaRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 2.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
The Art of NegotiationRated ★ 2.5
Buried HeartsRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5