Series
Ratings
59
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Trillion GameRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
- AjinRated ★ 3.0
BillionsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0