Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5