Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SugarRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.5
Mad MaxRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 2.5