Movies
Ratings
50
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0