Movies
Ratings
383
Pretty WomanRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.5
SleepRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The TripRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 2.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0