Series
Ratings
54
The ResidenceRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 2.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 5.0
A Man on the InsideRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 2.0
KaosRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 2.5
Love and AnarchyRated ★ 2.5
Boo, BitchRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0