Movies
Ratings
539
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
JFKRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
You Don't Know JackRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5