Movies
Ratings
109
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
TedRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0