Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0