Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
RedRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0