Series
Ratings
32
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Three Lives, Three Worlds, The Pillow BookRated ★ 5.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 3.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 5.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.5
BanG Dream! Season 3Rated ★ 4.0
BanG Dream! Season 2Rated ★ 4.0
Giant Peng TVRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.0