Movies
Ratings
1085
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Animal FarmRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5