Movies
Ratings
1144
Terminator GenisysRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5