Titles you rated
Yes ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0