Series
Ratings
18
Silicon ValleyRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0