Movies
Ratings
244
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
FlashdanceRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Philly KidRated ★ 1.0
The Whale HunterRated ★ 4.0
White BadgeRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 3.0