Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Wonder WheelRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Paris Can WaitRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5