Movies
Ratings
1607
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0- 다찌마와 LeeRated ★ 4.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0