Series
Ratings
436
The Murky StreamRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- BoschRated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
The VeilRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5