Movies
Ratings
2813
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
DAEMUGARated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0