Movies
Ratings
146
Zootopia 2Rated ★ 5.0- The UglyRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 5.0
Men of PlasticRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 5.0
The SinRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Tall GirlRated ★ 4.0
Tall Girl 2Rated ★ 4.0
Trolls Band TogetherRated ★ 5.0