Series
Ratings
73
Chainsaw ManRated ★ 4.5
All-Boys HighRated ★ 5.0
Plus & MinusRated ★ 3.5
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
TWENTY - TWENTYRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Live OnRated ★ 3.5- Skam France Season 6Rated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
Skam France Season 5Rated ★ 5.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0