Movies
Ratings
253
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
LooperRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
Nobody from NowhereRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 3.5