Titles you rated
The IslandRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 2.0
HoneyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 2.0
No BreathingRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0