Movies
Ratings
20
Seven DaysRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0