Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
10,000 BCRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 3.0
HannaRated ★ 1.5
ColombianaRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
GamerRated ★ 2.5